KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7919274
nr 791 9274
Gravyrer
2 st, 1700-tal, 57x75
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 19 november 2012
kl 19:49:35
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr